Podziel się zdrowiem XIII

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji akcji PODZIEL SIĘ ZDROWIEM.
W dniach 14-26 czerwca będzie można oddać krew i zgłosić się do rejestru dawców szpiku.

Przekaż 1% (2021)

Jak co roku Stowarzyszenie Horyzont działające przy SKOK im. Zygmunta Chmielewskiego oferuje BEZPŁATNĄ POMOC w wypełnieniu deklaracji podatkowej PIT 37 oraz PIT OP w formie elektronicznej i przesłaniu zeznania do Urzędu.

Podziel się zdrowiem XII

W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w dniach od 16 do 28 listopada 2020 r. w godzinach pracy Centrum będzie można oddać krew i zgłosić się do rejestru dawców szpiku.

Podziel się zdrowiem XI

SKOK im. Z. Chmielewskiego zaprasza do wzięcia udziału w XI edycji akcji Podziel się Zdrowiem w Lublinie. Akcja potrwa od 8 do 19 czerwca 2020 r.

Przekaż 1%

Podobnie jak w ubiegłych latach Stowarzyszenie HORYZONT we współpracy ze SKOK im. Z. Chmielewskiego w kilku Oddziałach Kasy zorganizowało akcję wypełniania w formie elektronicznej rocznych rozliczeń PIT osobom, które zechciały przekazać 1%...

Zmiana numeru rachunku

BARDZO WAŻNE! ZMIANA NUMERU RACHUNKU DO WPŁATY SKŁADEK Z TYTUŁU UBEZPECZENIA POLISA - ŻYCIE