Dołącz do nas

Stowarzyszenie „HORYZONT” jest organizacją pozarządową, wspierającą działania Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej im. Z. Chmielewskiego oraz działającą na rzecz jej Członków. Zgodnie z założeniami statutowymi Stowarzyszenie ma charakter otwarty i jest platformą współdziałania dla wszystkich jego Członków.

Masz ciekawe zainteresowania i pasje? Chcesz zaprezentować swoją działalność szerszej grupie? Czekamy na Ciebie! Zachęcamy do aktywności wszystkich Członków, byśmy mogli wspólnie tworzyć historię Stowarzyszenia „HORYZONT”.

Oferujemy pomoc formalno-prawną, wspieramy w sprawach członkowskich i doradzamy w przypadku problemów ze spłatą zobowiązań. Skontaktuj się z nami i uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Pamiętaj, że nie jesteś sam ze swoimi troskami i wątpliwościami.

Zapraszamy do kontaktu!